*Death Note*
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 farse de 1 aprilie

In jos 
+3
Kira cel Întors
YagamiLightKira
happy_berry
7 participan?i
AutorMesaj
happy_berry
AdministratoR
happy_berry


Mesaje : 325
Data de inscriere : 10/03/2008
Varsta : 30
Localizare : chisinau town ^^ ow shit...)

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMier Apr 02, 2008 3:42 am

ce farse ati facut de 1 aprilie?
io din pacate nu am avut timp sa fac nimik... :sleep:
Sus In jos
YagamiLightKira
Good faN
YagamiLightKira


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/03/2008

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMier Apr 02, 2008 4:09 am

Yo am facut 2 farse care mi-au iesit lol! ...una a fost la diriga ...am ridicat mana ca cik "eram pregatita la ora" si diriga a scos pe unii care au ridicat mana si pe ink 2 la tabla ....numai o fata a trancanit acolo , iar diriga nea spus :frumoasa farsa, incercati si data viitoare poate va iese :lol:
Si cealalta am sunat pe un amic chiar la miezul noptii (un amic fan death note) ca sa-mi inchei ziua bine l-am sunat pe nr necunoscut si mi-am ingrosat vocea i-am spus "watashiwa Kira desu" si minune mi-a mers i-a cazut telefnul din mana lol!
Sus In jos
happy_berry
AdministratoR
happy_berry


Mesaje : 325
Data de inscriere : 10/03/2008
Varsta : 30
Localizare : chisinau town ^^ ow shit...)

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMier Apr 02, 2008 4:22 am

lol! faza k kira e taaaaaaaaaaaaaare!!!! lol!
Sus In jos
Kira cel Întors
Happy faN
Kira cel Întors


Mesaje : 132
Data de inscriere : 23/03/2008

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMier Apr 02, 2008 10:06 am

Hai ca poate ideea asta o folositi anul viitor:
Inainte de ora de muzica (muzica fiindca profa e mai de treaba) am vorbit cu ea (profa) si cu un coleg care statea in banca din spatele victimei. Colegului i-am zis s-o deranjeze in ora pe colega (victima) stiind ca colega nu si-a invatat. Profei i-am zis de farsa si am hotarat sa o asculte pentru ca cica a deranjat ora... Planul a mers bine, colegul a deranjat-o pe acea fata asa de tare incat aia a tipat la el in ora. Profa sa prefacut suparata si i-a ridicat pe amandoi in picioare cica sa-i asculte. Respectivului coleg i-a pus o intrebare si el a zis ca nu si-a invatat si s-a prefacut ca ia dat 2 in catalog iar cand a intrebat-o si pe colega noastra ea nu stia nimic... nu a scos nici un cuvant despre lectie :pale: decat ca nu ea e de vina ci colegul care o sacaia... Profa s-a prefacut ca ia trecut 2 in catalog si colega a inceput bufneasca in plans... dupa jumate de minut toti am strigat simultan si tare: "PACALEALA DE 1 APRILIE !!!"
Colega nu s-a suparat pe noi insa merita mult o lectie :twisted: :twisted: :twisted: Mereu este artagoasa si nu-i convine nimic... Merita farsa asta! :lol:
Sper ca va placut farsa si sa-mi ziceti daca o ve-ti face anul viitor :lol:
Sus In jos
L
New faN
L


Mesaje : 39
Data de inscriere : 29/03/2008

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMier Apr 02, 2008 11:29 am

eu nu prea am avut chef de glume de 1 aprilie dar totusi am facut si am luat tzeapa :D .....lam sunat pe fratemiu de pe nr lui colegamia si iam zis k mi-am pierdut telefonul sa sune sa vada dak raspunde cineva(de parca eu nu puteam sa sun de pe nr lui colegamia)el sa speriat putin si a sunat...cand am raspuns iam zis PACALEALA DE 1 APRILIE :flower: ..iam mai facut una lui Light dar nu a mers...pot sa-i zic k mia murit bunica k ea tot nu ma crede pana nu vede :x
Sus In jos
YagamiLightKira
Good faN
YagamiLightKira


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/03/2008

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMier Apr 02, 2008 12:05 pm

Kira a scris:
Hai ca poate ideea asta o folositi anul viitor:
Inainte de ora de muzica (muzica fiindca profa e mai de treaba) am vorbit cu ea (profa) si cu un coleg care statea in banca din spatele victimei. Colegului i-am zis s-o deranjeze in ora pe colega (victima) stiind ca colega nu si-a invatat. Profei i-am zis de farsa si am hotarat sa o asculte pentru ca cica a deranjat ora... Planul a mers bine, colegul a deranjat-o pe acea fata asa de tare incat aia a tipat la el in ora. Profa sa prefacut suparata si i-a ridicat pe amandoi in picioare cica sa-i asculte. Respectivului coleg i-a pus o intrebare si el a zis ca nu si-a invatat si s-a prefacut ca ia dat 2 in catalog iar cand a intrebat-o si pe colega noastra ea nu stia nimic... nu a scos nici un cuvant despre lectie :pale: decat ca nu ea e de vina ci colegul care o sacaia... Profa s-a prefacut ca ia trecut 2 in catalog si colega a inceput bufneasca in plans... dupa jumate de minut toti am strigat simultan si tare: "PACALEALA DE 1 APRILIE !!!"
Colega nu s-a suparat pe noi insa merita mult o lectie :twisted: :twisted: :twisted: Mereu este artagoasa si nu-i convine nimic... Merita farsa asta! :lol:
Sper ca va placut farsa si sa-mi ziceti daca o ve-ti face anul viitor :lol:

imi dai idei bune am ce face la anu .... :D :lol:
Sus In jos
YagamiLightKira
Good faN
YagamiLightKira


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/03/2008

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMier Apr 02, 2008 12:06 pm

L a scris:
eu nu prea am avut chef de glume de 1 aprilie dar totusi am facut si am luat tzeapa :D .....lam sunat pe fratemiu de pe nr lui colegamia si iam zis k mi-am pierdut telefonul sa sune sa vada dak raspunde cineva(de parca eu nu puteam sa sun de pe nr lui colegamia)el sa speriat putin si a sunat...cand am raspuns iam zis PACALEALA DE 1 APRILIE :flower: ..iam mai facut una lui Light dar nu a mers...pot sa-i zic k mia murit bunica k ea tot nu ma crede pana nu vede :x

Ha tzeapa pe mine nu ma poti pacali :fox: inteligenta mea lol! dar frumoasa incercare L mai incearca :butters:
Sus In jos
Kira cel Întors
Happy faN
Kira cel Întors


Mesaje : 132
Data de inscriere : 23/03/2008

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMier Apr 02, 2008 12:23 pm

Incerc eu LightYagamiKira:
Haa.... sunt Kira! Te-am pacalit ? farse de 1 aprilie Radembinebinebinebinebisn3farse de 1 aprilie Radembinebinebinebinebisn3farse de 1 aprilie Radembinebinebinebinebisn3
Dar pana la urma ce ti-a zis ? Care a fost farsa ?
Sus In jos
YagamiLightKira
Good faN
YagamiLightKira


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/03/2008

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeJoi Apr 03, 2008 12:20 am

Farsa e cam top secret :lol: daca vrea L s-o spuna poate s-o faca, dar eu nu cred ca ar vrea e cam *****
Sus In jos
happy_berry
AdministratoR
happy_berry


Mesaje : 325
Data de inscriere : 10/03/2008
Varsta : 30
Localizare : chisinau town ^^ ow shit...)

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeJoi Apr 03, 2008 8:28 am

aaaaaaa
un prieten mia povestit ce a facut el: a sunat p un numar la intimplare,si a spus:iata dialogul:
-alo!(omul din telefon)
-(prietenul meu) alo!buna ziua,sunt vecinul vostru,am o intrebare:voi aveti apa calda?
-akush sa vad.
peste 1 minut:
-(omul)este,dar cei?
-ducetiva si va spalati repede picioarele,k akush o sa o stinga!

si va incipuiti,omul a crezut totul!!! lol!
Sus In jos
YagamiLightKira
Good faN
YagamiLightKira


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/03/2008

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeVin Apr 04, 2008 12:13 am

wow ce tare.....that's nice
Sus In jos
L
New faN
L


Mesaje : 39
Data de inscriere : 29/03/2008

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeVin Apr 04, 2008 12:35 pm

nu vrea sa zic ce iam zis lui light de 1 aprilie....e top secret :twisted: .....mia placut faza cu apa calda=))
Sus In jos
Blue Rose
Happy faN
Blue Rose


Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Universe

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeLun Feb 22, 2010 8:43 am

foarte tare farsa cu colega ta laught as avea si eu cateva cliente >:)
well....nu am mai facut farse de mult timp, dar ultima i-am zis lui mama cu o fata din aia gen ono ca am luat 2 in carnet, stiu, ar fi fost tot de mine rau dar ma amuza cand "ceeeeeeeeee??? ce ai facut?????????? " laught
Sus In jos
Fan Asia
New faN
Fan Asia


Mesaje : 20
Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 28
Localizare : kawaii land

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeVin Mar 12, 2010 6:17 am

super faza cu colegutza ta.....am si eu multe si multi clienti kira
Sus In jos
Blue Rose
Happy faN
Blue Rose


Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Universe

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:36 am

anul asta nu am facut chiar farse, mai mult am aruncat vorbe in vant laught unii m-au crezut, altii nu
Sus In jos
happy_berry
AdministratoR
happy_berry


Mesaje : 325
Data de inscriere : 10/03/2008
Varsta : 30
Localizare : chisinau town ^^ ow shit...)

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 12:38 pm

ce vorbe? spunene si noua lovex laught
Sus In jos
yume
Happy faN
yume


Mesaje : 152
Data de inscriere : 04/12/2009

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 9:20 am

Da pe mine m`a muscat un caine de picior de 1 aprilie laught ,si faza e ca atunci cand am ajuns acasa,mama a crezut ca o pacalesc,pana i`am aratat picioru=]]
Sus In jos
Blue Rose
Happy faN
Blue Rose


Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Universe

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 12:11 pm

laught
pai...pur si simplu leam zis tuturor ceea ce nu si-ar dori sa auda , asta e tot , si a mers laught

yume, e bine piciorul tau?
Sus In jos
yume
Happy faN
yume


Mesaje : 152
Data de inscriere : 04/12/2009

farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitimeDum Apr 11, 2010 11:41 am

Da,e mai bine acum. wh?
Sus In jos
Continut sponsorizat





farse de 1 aprilie Empty
MesajSubiect: Re: farse de 1 aprilie   farse de 1 aprilie Icon_minitime

Sus In jos
 
farse de 1 aprilie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Membrul lunii Aprilie 2008
» Membrul lunii aprilie 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*Death Note* :: Stuff :: Spam-
Mergi direct la: