*Death Note*
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Death Note american remake :((

In jos 
+5
Strawberry
happy_berry
Zaki
yume
perfect cookie
9 participan?i
AutorMesaj
perfect cookie
Good faN
perfect cookie


Mesaje : 52
Data de inscriere : 05/12/2009

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 2:18 pm

am auzit ca americanii ar vrea sa faca o varianta americana a filmului cry cu Zack Efron in rolul lui Light si Robert Pattison in rolul lui L. Sunteti de acord sau nu? eh banuiesc ca nu...
Sus In jos
yume
Happy faN
yume


Mesaje : 152
Data de inscriere : 04/12/2009

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 2:26 pm

Binainteles ca nu,cum adica Robert Pattinson in rolul lui L. e ridicol,nimeni nu poate sa-l joace pe L. mai bine ca ken'ichi matsuyama
Sus In jos
Zaki
New faN
Zaki


Mesaje : 38
Data de inscriere : 03/12/2009

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeMar Dec 29, 2009 7:45 am

OMFG!!!!!!!!!
EVIDENT CA NU SUNT DE ACORD CU O ASEMENEA TAMPENIE!!!!
E imposibil.....in cazul in care ar face totusi filmul sper ca acesta sa nu fie foarte vizionat si sa o dea in bara *evil*
Sus In jos
happy_berry
AdministratoR
happy_berry


Mesaje : 325
Data de inscriere : 10/03/2008
Varsta : 30
Localizare : chisinau town ^^ ow shit...)

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 9:21 am

Zac efron? omg
Doamne de ce cry
Sus In jos
Strawberry
Good faN
Strawberry


Mesaje : 56
Data de inscriere : 26/12/2009
Localizare : In fata ta poate,poate in stranga ta in dreapta ta dar tine minte mereu voi fii in inima ta :X:X:D

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 11:59 am

waaaaaa? Ce?Cand?Cum?De ce?Zack Efron...e cute adica arata bine dar nuuuuu in Death Note nuuuuuu....ce naiba...si Robert=L nuuu
Sus In jos
perfect cookie
Good faN
perfect cookie


Mesaje : 52
Data de inscriere : 05/12/2009

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 2:22 pm

ce actori, de la hollywood ati vrea sa joace in film si in ce rol. Puneti si niste poze dak vreti.
Sus In jos
yume
Happy faN
yume


Mesaje : 152
Data de inscriere : 04/12/2009

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 3:23 pm

Pai eu nu vreau sa faca filmul deloc.
Sus In jos
happy_berry
AdministratoR
happy_berry


Mesaje : 325
Data de inscriere : 10/03/2008
Varsta : 30
Localizare : chisinau town ^^ ow shit...)

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 3:25 pm

numai strica originalul. si asa filmul japonez nu seamana cu animeul. daca va juca zac efron in lokul lui Light atunci va fi un cosmar. Nu vreau sa se filmeze((( Pai cine e producatorul? Haide sa le scriemi un mesaj sa nu faca filmul((
Sus In jos
Yume_ne

Yume_ne


Mesaje : 5
Data de inscriere : 05/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Pe aici..pe acolo... .

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 10:19 am

De ce vor sa distruga asa bun film. ..Japonezii l-au facut ..japonez sa ramana si filmu.. crycat ..asa e cel mai tare..ar strica tot.. .ma revolt.. omg ..
Sus In jos
happy_berry
AdministratoR
happy_berry


Mesaje : 325
Data de inscriere : 10/03/2008
Varsta : 30
Localizare : chisinau town ^^ ow shit...)

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 3:51 am

Iata informatia detaliata:


Remake-ul la Death Note „nu este o prioritate”
Remake-ul la Death Note „nu este o prioritate”Decembrie 02, 2009

Vertigo Entertainment a dezvăluit faptul că în 2008 se lucra la un remake al poveștii Death Note a lui Tsugumi Ohba (scriitor) and Takeshi Obata (artist manga). În această poveste de succes, un adolescent găsește un caiet prin care poate omorî oameni doar prin faptul că le notează numele acolo.

Actorul Zac Efron (cunoscut cel mai bine pentru rolul din High School Musical) a răspuns la o întrebare privind posibila sa implicare în adaptarea cinematografică a lui Death Note. Efron a declarat: „Îmi place Death Note și lucrăm, într-un fel la el acum. Știți, nu e... nu e ceva ce se va realiza în viitorul apropiat. Care este răspunsul clasic? „Nu este o prioritate”. Mi se pare că orice aș spune, răspunsul meu, oricare ar fi acesta, va fi interpretat de media că ar fi următorul meu film. Nu, nu este. Era doar o idee. Cine știe? Am avut o întâlnire legată de asta.”
Sus In jos
dana_wolf88




Mesaje : 1
Data de inscriere : 18/01/2010

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeLun Ian 18, 2010 4:22 am

[b]frate, ce bullshit..... omg
Sus In jos
Blue Rose
Happy faN
Blue Rose


Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Universe

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeLun Feb 22, 2010 6:14 am

agree!!!!!!!!!!!!!!!!!

no way! nici in 1000 de ani!
nici daca ar fi ultimul de pe planeta la care sa ma uit!
nu, nu ,nu si nu!!!!!!!

sper ca au renutat la idee!!!!!!!!!!1
Sus In jos
Shihaki^^

Shihaki^^


Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/09/2010

Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitimeLun Sept 06, 2010 11:10 am

Sunt de acord dar ar fi ok ca Robert sa fie in rolul lui Light panda ..si zack efron?! NUUUU
Sus In jos
Continut sponsorizat





Death Note american remake :(( Empty
MesajSubiect: Re: Death Note american remake :((   Death Note american remake :(( Icon_minitime

Sus In jos
 
Death Note american remake :((
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vot la death note
» Dressup death note
» Death Note oneshot
» Death Note Draws

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*Death Note* :: Media :: News-
Mergi direct la: